Трансформатори 105W

Трансформатори 105W

239 MKD
Шифра на производ: Transformer-105 - HL 371 - 093 001 0105
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Volt: 220-240V / 50-60Hz 12v
 
Watt: 105W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOMAX © 2020. UKION SHOPS