РГБ Контролoр  144W
  • РГБ Контролoр  144W

РГБ Контролoр 144W

849 MKD
Шифра на производ: RGB Controller 4A - 100 001 0144
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Output Current 4A (Each Color)
 
Output Power 144W
 
Output Voltage 24V 12V DC
 
Volt 24V DC 12V

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOMAX © 2020. UKION SHOPS