РГБ Контролoр

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
РГБ Контролoр 72W
Output Current 2A (Each Color)   Output Power 72W   Output Voltage DC 12-24V ..
249 MKD
без ДДВ: 249 MKD
РГБ Контролoр  144W
Output Current 4A (Each Color)   Output Power 144W   Output Voltage 24V 12V DC..
849 MKD
без ДДВ: 849 MKD
HOMAX © 2020. UKION SHOPS