РГБ Додатоци

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
РГБ Засилувач 144W
Detail: For 30m (60 LED/m) 35x28 or 10m(60 LED/m) 50x50 RGB Led Strips   Output Current..
449 MKD
без ДДВ: 449 MKD
РГБ Засилувач 288W
  Detail: For 60m (60 LED/m) 35x28 or 20m(60 LED/m) 50x50 RGB Led Strips   Outp..
519 MKD
без ДДВ: 519 MKD
РГБ Контролoр 72W
Output Current 2A (Each Color)   Output Power 72W   Output Voltage DC 12-24V ..
249 MKD
без ДДВ: 249 MKD
РГБ Контролoр  144W
Output Current 4A (Each Color)   Output Power 144W   Output Voltage 24V 12V DC..
849 MKD
без ДДВ: 849 MKD
HOMAX © 2020. UKION SHOPS