Држач за Пешкир 7

Држач за Пешкир 7

469 MKD
Шифра на производ: Ef260
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • 10x47x5cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOMAX © 2020. UKION SHOPS