ЛЕД Сијалица на Шина 23W
  • ЛЕД Сијалица на Шина 23W
  • ЛЕД Сијалица на Шина 23W

ЛЕД Сијалица на Шина 23W

2.789 MKD
Шифра на производ: Paris-23 - HL 832L - 018 007 0023
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Average Life: 40.000 Hrs
 
Color: White Black Silver
 
LED Pcs./Type: COB LED
 
Light Color: 4200K
 
Lumen: 1550Lm
 
Volt: 220-240-V / 50-60Hz
 
Watt: 23W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOMAX © 2020. UKION SHOPS