ЛЕД Спот Светилки 8W
  •  ЛЕД Спот Светилки 8W

ЛЕД Спот Светилки 8W

689 MKD
Шифра на производ: Tokyo - 017 002 0008
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Average Life 50.000Hrs
 
Color White Black
 
LED Pcs./Type COB LED
 
Light Color 4200K
 
Lumen 500Lm
 
Volt 100-240/50-60Hz
 
Watt 8W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOMAX © 2020. UKION SHOPS